Identyfikacja

Identyfikacja w budowie maszyn do kluczowa kwestia. Zarówno maszyna jako całość, jak i poszczególne jej elementy muszą być jednoznacznie, czytelnie i w sposób trwały oznakowane.

Identyfikacja maszyn – tabliczki znamionowe

Identyfikacja maszyn. Tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe metalowe i z tworzywa sztucznego, grawerowane. Najbardziej trwały i niezawodny sposób identyfikacji maszyn i umieszczania na nich wszelkich informacji.

Oznaczenia na maszynach etykiety samoprzylepne

Etykieta samoprzylepna

Etykiety samoprzylepne. Nowoczesne materiały zapewniają odporność na nawet najcięższe warunki pracy przy niskich kosztach. Dzięki przenośnym drukarkom termotransferowym etykiety można wykonać samodzielnie.

Identyfikacja przewodów

Identyfikacja przewodów

Etykiety do oznaczania przewodów. Etykiety flagi, etykiety samolaminujące, etykiety termokurczliwe do samodzielnego wykonania na przenośnych drukarkach termotransferowych.

Oznaczenia elementów sterujących

Etykiety przycisków

Etykiety przycisków do samodzielnego wydruku na drukarkach termotransferowych.

Ochrona etykiet w ciężkich warunkach

Folia ochronna do etykiet

Folia ochronna do etykiet zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. ścieraniem podczas czyszczenia. Dostarczamy folię o wymiarach dostosowanych do wymiarów etykiet.


Dostarczamy nietypowe etykiety do specjalnych warunków dla przemysłu spożywczego, chemicznego i automotive. Jeśli poszukujesz nietypowych rozwiązań skontaktuj się z nami.