Etykieta obrotowa

Etykieta obrotowa

Etykiety obrotowe przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest oznaczenie statusu zaworu. Innowacyjne rozwiązanie ułatwia identyfikację zarówno poszczególnych zaworów jak i stanu całej instalacji.

Łatwa identyfikacja statusu

Dzięki naszym innowacyjnym etykietom łatwo rozpoznasz czy konkretny zawór jest otwarty czy zamknięty. Ma to szczególne znaczenie w przypadku instalacji procesowych w przemyśle chemicznym i petrochemicznym. Nasze etykiety zapewniają szybką identyfikację statusu instalacji, co ma wpływ na bezpieczeństwo i szybkość usuwania awarii.

Oprócz opisów OTWARTY / ZAMKNIĘTY do wizualizacji statusów użyliśmy kolorów. Płytka w kolorze zielonym oznacza zawór OTWARTY. Kolor czerwony płytki to zawór ZAMKNIĘTY.

Etykieta obrotowa. Status zawór OTWARTY
Etykieta obrotowa. Status zawór OTWARTY
Etykieta obrotowa. Status zawór ZAMKNIĘTY
Etykieta obrotowa. Status zawór ZAMKNIĘTY

Jedna etykieta obrotowa – dwa statusy

Nie musisz również używać dwóch etykiet do oznaczenia statusu zaworu (otwarty/zamknięty). Dzięki specjalnemu rozwiązaniu można w prosty sposób, przez obrót zmienić oznaczenie statusu zaworu. Przypadkowa zmiana statusu nie jest możliwa, ponieważ etykieta jest blokowana w zadanym położeniu.

Etykieta obrotowa. Sposób użycia.
Etykieta obrotowa. Sposób użycia.

Różne potrzeby – różne rozmiary etykiet

Ze względu na wielkość zaworów oraz czytelność wizualizacji oferujemy etykiety obrotowe w dwóch rozmiarach

  • duże o wymiarach 60 x 130 x 10mm
  • małe o wymiarach 50 x 110 x 9 mm

Pewne mocowanie

Łańcuszek kulkowy dołączany do etykiety jest wykonany ze stali nierdzewnej. Doskonale sprawdzi się w standardowych warunkach przemysłowych, zapewniając trwałość i funkcjonalność.

Dla etykiet pracujących w bardzo ciężkich warunkach proponujemy zastosowanie skręcanej linki wykonanej ze stali kwasoodpornej.

Nierdzewny łańcuszek kulkowy.

Polska wersja językowa

Nasze etykiety są opracowywane z dbałością o szczegóły, aby spełniać wymogi Ustawy o Języku Polskim i zapewnić, że będą zrozumiałe dla każdego pracownika.

Ponadto, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie, jesteśmy w stanie dostarczyć nasze etykiety także w języku angielskim, co pozwala na jeszcze szersze wykorzystanie naszych produktów w różnych środowiskach pracy.

Etykieta obrotowa małaEtykieta obrotowa duża