Etykieta magnetyczna ze sznurkiem „Nie Załączać”

Etykieta magnetyczna Nie Załączać ze sznurkiem

Etykieta magnetyczna ze sznurkiem – standardowa

Etykieta magnetyczna ze sznurkiem jest dedykowana dla Służb Utrzymania Ruchu. Służy do oznaczania miejsca prowadzenia prac konserwacyjno-remontowych.

Dzięki zastosowaniu folii magnetycznej etykietę można z łatwością „przykleić” do ferromagnetycznego korpusu maszyny. Jeśli nie jest to możliwe można użyć zintegrowanego z etykieta sznurka. Gdy etykietę nie jest wykorzystywana można “przykleić” ją do stalowego wózka narzędziowego.

Zewnętrzna powierzchnia etykiety jest zalaminowana. Dzięki temu wydruk jest zabezpieczony przed ścieraniem się. Etykieta jest odporna na działanie wody, detergentów i produktów ropopochodnych.

Szerokość21cm
Wysokość14,8cm
Wymiary etykiety magnetycznej ze sznurkiem

Etykieta jest wyposażona w wykonany z tworzywa sztucznego sznurek. Służy on do zawieszenia etykiety, jeśli nie jest dostępna powierzchnia ferromagnetyczna. Miejsca mocowania sznurka do etykiety są wzmocnione metalowymi oczkami.

Etykieta magnetyczna ze sznurkiem. Metalowe wzmocnienie otworu
Etykieta magnetyczna ze sznurkiem. Metalowe wzmocnienie otworu

Etykieta magnetyczna może stanowić integralny elementem programu Lockout Tagout (LOTO) służąc do oznaczania urządzenia, na którym są prowadzone prace konserwacyjno-remontowe.

Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do zmówienia etykiety magnetycznej ze sznurkiem w wersji standardowej.

Personalizacja

Możliwa jest personalizacja etykiety. W ramach dodatkowo płatnej opcji można zmienić tekst, dodać logotyp firmy lub dane kontaktowe (telefon) do pracownika, właściciela etykiety.

Kliknij poniższy przycisk, aby zamówić personalizację etykiety magnetycznej. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.