Drukarka etykiet M211

Drukarka etykiet Brady M211

Projekt. Pogląd. Wydruk. Wszystko z telefonu. Prosta i intuicyjna drukarka etykiet M211 została stworzona z myślą o miejscu pracy.

Jak działa drukarka etykiet M211?

Drukarka etykiet M211  jest obsługiwana przez aplikację mobilną Brady Express Labels Mobile.  Umożliwia ona projektowanie i drukowanie etykiet do różnych zastosowań przemysłowych. Aplikacja jest kompatybilna zarówno  z  urządzeniami z systemem iOS, jak i Android.

Drukarka etykiet Brady M211
Drukarka etykiet Brady M211

Drukarka łączy się z Twoim smartfonem przez Bluetooth. Zasięg połączenia to aż 19,8m. Nie musisz instalować żadnych sterowników. Komunikację obsługuje aplikacja.

Do projektowania etykiet możesz używać  Brady Workstation. Aby można wydrukować etykiety muszą być one udostępnione urządzeniu mobilnemu z aplikacją Brady Express Labels Mobile.

Drukarka obsługuje 25 języków, w tym język polski.

Lekka, uniwersalna i zawsze pod ręką

Prosta i intuicyjna drukarka etykiet M211 została stworzona z myślą o miejscu pracy. Małe rozmiary (137,16mm x 101,60mm x 66,04mm) sprawiają, że możesz ją mieć zawsze pod ręką.

Możesz jej używać przez cały dzień dzięki wbudowanej litowo-jonowej baterii 1200mAh. Jeśli potrzebujesz więcej energii możesz ją podładować w samochodzie lub podłączyć powerbank do złącza USB-C, w które jest wyposażone urządzenie. Odporność na upadki (maks . 1.8m) ,wstrząsy i zgniatanie (do 110 kg) potwierdza zgodność z wojskową normą MIL-STD-810G.

Brady M211 możesz podładować w samochodzie

Oprócz zwykłych etykiet drukarka oferuje możliwość drukowania kodów kreskowych, kodów QR i data matrix. W aplikacji Brady Express Labels Mobile dostepnych jest 20 typów kodów oraz 1400 symboli w 18 kategoriach.

Zobacz na filmiku jak proste jest drukowanie na tym urządzeniu.

Drukarka obsługuje etykiety na materiałach Brady takich jak nylon, polipropylen, poliester, papier, etykiety temrokurczliwe, samolaminujace. Maksymalna szerokość etykiety to 19,05mm, natomiast długość – 914,04mm

Symbole świetlne LED na drukarce pokazują stan połączenia, wskaźnik naładowania baterii i komunikaty o błędach. Drukarka posiada również automatyczną obcinaczkę.

M211. W każdych warunkach.
Drukarka M211. W każdych warunkach.