BMP61

Drukarka etykiet BMP61

Termotransferowa drukarka etykiet Brady BMP61 ma solidną budowę i może drukować na szerokiej gamie trwałych etykiet ciągłych, wstępnie przyciętych i według indywidualnego projektu, w tym koszulek termokurczliwych, etykiet samolaminujących i o wypukłym profilu, do szerokości 48,76 mm.

Wytrzymała i przenośna drukarka BMP61 dostępna jest też w wersji obsługującej łączność bezprzewodową, z oprogramowaniem do tworzenia etykiet LabelMark oraz aplikacjami mobilnymi Brady.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej gumowej obudowie oraz wysokiej jakości ekranowi dotykowemu wytrzymała i niezawodna drukarka etykiet BMP™61 stanie się Twoim zaufanym partnerem pierwszego wyboru we wszystkich realizowanych zadaniach identyfikacyjnych.

Każdy rodzaj materiału do BMP61 jest automatycznie rozpoznawany przez drukarkę i kalibrowany. Jej kolorowy ekran dotykowy wyświetla zainstalowany w danej chwili materiał oraz liczbę etykiet, a także pozostały zapas tuszu i stan naładowania baterii, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.